Google Çeviri
 

Şişecam Üretici Bayi


Önemli Bağlantılar
Bursa Winsa
Bursa Cam
Bursa Pencere
Bursa Panjur
Bursa Sineklikleri

Hakkımızda

TARİHÇEMİZ
Ruba Yapı A.Ş. 1997 yılından beri Bursa’lı firmalar arasında gücünü hep korumuş, işçilikten ödün vermeyen çalışma anlayışıyla daima en önde olmuştur. Firmamız geçmişteki doğrama tecrübesini PVC sektöründe başlı başına bir kalite olan Winsa üretici bayi olarak müşterisine kaliteli, ürünü zamanında teslim etmeyi ve bu hedefte sizlere emin adımlarla ilerlemektedir.

1997 yılında 200 metrekarelik alandan 2009 yılında 3000 metrekarelik kapalı alana geçerek NR-2420 PVC Kesim ve Destek Saclı İşleme Merkezini bünyesine alıp CNN makina parkuruyla Winsa Pvc ve Panjur sistemlerinin kusursuz üretimine devam etmektedir. 

MİSYONUMUZ
Şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeden, Winsa markası altında tüketicinin kullanımına ve mekânlara hitap eden donanımlarımızı, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek ürün ve kusursuz hizmetimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektedir.

VİZYONUMUZ
Şirketimizi değerli kılıp güçlendiren tüketicimizin ve ekip çalışmalarımızın birliği ile PVC sektöründe liderliği hedefleyen uluslar arası bir firma olmaktır.

DEĞERLERİMİZ
Ürünlerimizi müşterilerimize, karşı dürüst ve güven ilkeleri içinde sunarız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşteri memnuniyeti öncelikli görevimiz olduğunu bilip, istekleri doğrultusunda iş yapabilmek için onları doğru anlamaya özen gösteririz. Bu davranış ilkemiz en iyi ürün ve hizmeti sunduğumuz müşterilerimizin de kendilerini değerli hissedecekleri ve bizimle uzun vadeli bir ilişki kurmak isteyecekleri bir ortamın oluşmasınız sağlar.

ÇALIŞANLARIMIZIN MUTLULUĞU
Çalışanlarımızın kusursuz hizmet sunabilmeleri için gerekli koşullar yaratır, ekip ruhu ile ortak hedeflere kaşan çalışanlar oluştururuz. Ortaya çıkan değerleri mutluluklarını göz önüne alarak, ayrım gözetmeksizin adaletli olarak dağıtırız.

KALİTE ODAKLIK
Firmamızın uzun süreli varlığını korumak ve yarattığı ekonomik değerleri artıra bilmesi için en önemli başarı unsuru olarak, verimliliği ve rekabet gücünü yükseltme gereğine, rekabette lider olabilmek için kalite, yenilik ve değişimin önemine inanır sürekli gelişme ve mükemmellik modern çalışma prensibi olarak kabul ederiz.

ÇEVREYE VE TOPLUMA SAYGI
İnsana, doğaya ve çevreye saygılı olup toplumumuza hizmet ederek katkıda bulunuruz.

 

Ana Sayfa | Hakkımızda | Showroomlarımız | Referanslarımız | Sertifikalarımız | Fuarlar | Rubadan Haberler | İletişim